• SZKOLNY KLUB SPORTOWY

ZAJĘCIA SPORTOWE W RAMACH PROGRAMU MINISTERSTWA SPORTU I TURYSTYKI

"SZKOLNY KLUB SPORTOWY"

ROK SZKOLNY 2022/2023 - I SEMESTR

Szkoła Podstawowa w Zalasiu już po raz piąty bierze udział w programie upowszechniania sportu dzieci i młodzieży "Szkolny Klub Sportowy".

Jest to program przygotowany przez Ministerstwo Sportu i Trystyki, który nawiązuje do sprawdzonej formuły szkolnych, pozalekcyjnychzajęć sportowych "SKS", skierowany do uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych.

Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów do udziału w zajęciach, poniżej przedstawiamy harmonogram.

ŚRODA 15:10 4-8 Sławomir Solak

ZAJĘCIA SPORTOWE W RAMACH PROGRAMU MINISTERSTWA SPORTU I TURYSTYKI

"SZKOLNY KLUB SPORTOWY"

ROK SZKOLNY 2021/2022 - II SEMESTR

Szkoła Podstawowa w Zalasiu już po raz czwarty bierze udział w programie upowszechniania sportu dzieci i młodzieży "Szkolny Klub Sportowy".

CZWARTEK 14:20 4-8 Sławomir Solak

ZAJĘCIA SPORTOWE W RAMACH PROGRAMU MSiT "SZKOLNY KLUB SPORTOWY"

ROK SZKOLNY 2020/2021

Szkoła Podstawowa w Zalasiu już po raz trzeci bierze udział w programie upowszechniania sportu dzieci i młodzieży "Szkolny Klub Sportowy".

Jest to program przygotowany przez Ministerstwo Sportu, który nawiązuje do sprawdzonej formuły szkolnych, pozalekcyjnych

CZWARTEK 14:20 4-8 Sławomir Solak