• UKS - PROGRAM KLUB

• ZAJĘCIA SPORTOWE ORGANIZOWANE PRZEZ UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY "SIATECZKA" W ZALASIU W RAMACH REALIZACJI PROJEKTU MSiT - PROGRAM "KLUB 2023"

PROGRAM KLUB 2023

Mając na uwadze rozwój sprawności fizycznej dzieci i młodzieży szkolnej, współpracujący z nami

Uczniowski Klub Sportowy "Siateczka" w Zalasiu przystąpił do projektu ogłoszonego przez

Ministerstwo Sportu i Turystyki o nazwie Program Klub 2023.

W ramach programu uczniowie Szkoły Podstawowej w Zalasiu biorą udział w darmowych

zajęciach sportowych o profilu koszykówki i piłki siatkowej w okresie 02.01.2023 r. - 15.11.2023 r. wg przyjętego harmonogramu.

HARMONOGRAM ZAJĘĆ W 2023 ROKU

DZIEŃ TYGODNIA GODZINA KLASA PROWADZĄCY
          WTOREK 8:00 4a Sławomir Solak
          ŚRODA 8:00 4a Sławomir Solak
          CZWARTEK 8:00 3a Sławomir Solak
          PIĄTEK 8:00 3a Sławomir Solak

Celem przystąpienia do programu jest:

1) Upowszechnienie aktywności fizycznej wśród dzieci i młodzieży poprzez zwiększenie liczby zajęć sportowych.

2) Zwiększenie poziomu aktywności fizycznej dzieci i młodzieży w środowisku lokalnym.

9) Zagospodarowanie dzieciom i młodzieży czasu wolnego od zajęć lekcyjnych.

10) Zakup niezbędnego sprzętu, który wpłynie na odpowiedni rozwój wychowanków i pomoże uatrakcyjnić zajęcia sportowe.

​Szczegółowe informacje na temat realizacji Program Klub 2023 udziela autor projektu: pan Sławomir Solak

Projekt realizowany jest przy wsparciu finansowym Ministerstwa Sportu i Tutystyki w ramach Programu "Klub 2023"

Pomoce treningowy zakupione w ramach projektu Program "Klub" - galeria zdjęć >kliknij tutaj<

PROGRAM KLUB 2021

Ministerstwo Kultury Dziedzictwa Narodowego i Sportu o nazwie Program Klub 2021.

zajęciach sportowych o profilu piłki nożnej i piłki siatkowej w okresie 02.01.2020 r. - 15.11.2020 r. wg przyjętego harmonogramu.

HARMONOGRAM ZAJĘĆ W 2021 ROKU

DZIEŃ TYGODNIA GODZINA KLASA PROWADZĄCY
          WTOREK 8:00 3a Sławomir Solak
          ŚRODA 8:00 3b Sławomir Solak

9) Zagospodarowanie dzieciom i młodzieży czasu wolnego od zajęć lekcyjnych.

​Szczegółowe informacje na temat realizacji Program Klub 2021 udziela autor projektu: pan Sławomir Solak

Projekt realizowany jest przy wsparciu finansowym Ministerstwa Kultury Dziedzictwa Narodowego i Sportu w ramach Programu "Klub"

PROGRAM KLUB 2020

Ministerstwo Sportu i Turystyki o nazwie Program "Klub 2020".

W ramach programu uczniowie Szkoły Podstawowej w Zalasiu wezmą udział w darmowych

HARMONOGRAM ZAJĘĆ

DZIEŃ TYGODNIA GODZINA KLASY PROWADZĄCY
          ŚRODA 8:00 1-2 Sławomir Solak
          PIĄTEK 8:00 1-2 Sławomir Solak

9) Zagospodarowanie dzieciom i młodzieży czasu wolnego od zajęć lekcyjnych.

​Szczegółowe informacje na temat realizacji Program "Klub" udziela autor projektu: pan Sławomir Solak

Projekt realizowany jest przy wsparciu finansowym Ministerstwa Sportu i Turystyki w ramach Programu "Klub"

Realizacja zajęć sportowych w ramach projektu Program "Klub" - galeria zdjęć >kliknij tutaj<