• ZALASKI TURNIEJ POKOLEŃ - PODSUMOWANIE

• Nasza szkoła została laureatem VI edycji Projektu Grantowego „DOBRY SĄSIAD” realizowanego przez Kopalnię Wapienia „Czatkowice” należącą do Grupy TAURON. Ideą naszego projektu było zachęcenie do aktywnego spędzania czasu mieszkańców Zalasu bez względu na wiek.
            Projekt napisała pani Magdalena Listwan. Nasz wniosek został zaakceptowany, podpisaliśmy umowę w siedzibie KW Czatkowice i zabraliśmy się do pracy.

W ramach grantu zrealizowane zostały cztery aktywności: Olimpiada Przedszkolaka, Turniej Planszówek, Turniej Tenisa Stołowego oraz Rozgrywki Siatkarskie – Turniej Dwójek. Oszacowaliśmy, iż aktywnie wzięło w nich udział około 350 osób w różnym wieku – od przedszkolaka do seniora. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe medale. O wydarzeniach pisaliśmy na naszej stronie internetowej, a fotorelacje na szkolnym FB cieszyły się dużą popularnością.

Dziękujemy Kopalni Wapienia „Czatkowice” za możliwość realizacji projektu. Nauczycielom, rodzicom i wolontariuszom za intensywną pracę podczas działań projektowych. Mamy nadzieję, że była to pierwsza edycja  Zalaskiego Turnieju Pokoleń  - i nie ostatnia!