Szkoła Podstawowa im.Tadeusza Kościuszki w Zalasiu
 
Strona główna
   
AKTUALNOŚCI WYNIKI W ZAWODACH - ARCHIWUM TERMINARZ NAJLEPSZY SPORTOWIEC - KLASYFIKACJA NAJLEPSZY SPORTOWIEC - REGULAMIN TABLICA REKORDÓW LEKKOATLETYCZNYCH - SZKOŁA PODSTAWOWA TABLICA REKORDÓW LEKKOATLETYCZNYCH - GIMNAZJUM TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ PROGRAM "KLUB" TURNIEJ - TENIS STOŁOWY "SZKOLNY KLUB SPORTOWY" WYNIKI W ZAWODACH 2017-2018 WYNIKI W ZAWODACH 2018/2019

Sport

AKTUALNOŚCI

ROK SZOLNY 2019/2020


MISTRZOSTWA POWIATU W KOSZYKÓWCE

- IGRZYSKA DZIECI -

 

DRUŻYNA CHŁOPCÓW - I miejsce

Obraz może zawierać: 12 osób, ludzie stoją

Skład drużyny: Kacper Pęczek, Dominik Kłeczek, Oliwier Jastrzębski, Jakub Tokarski, Tomasz Bień, Miłosz Dzidek,Szymon Lis,

Mikołaj Sadowski, Patryk Ołdak, Michał Kłeczek, Patryk Kopeć, Damian Suślik

Świątniki Górne, 06.03.2020 r.


MISTRZOSTWA GMINY W PIŁCE RĘCZNEJ

- IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ -

DRUŻYNA DZIEWCZĄT -  VII miejsce

Skład drużyny: Julia Bulek, Alicja Paździor, Karolina Knapik, Kamila Zdebik, Amelia Tyrała, Nikola Gąsior,

Julia Bronikowska, Natalia Morys

Krzeszowice, 25.02.2020 r.

DRUŻYNA CHŁOPCÓW - VII miejsce

 

Skład drużyny: Konrad Skalny, Jakub Zając, Mikołaj Miziołek, Igor Szostak, Jakub Kurdziel, Miłosz Chuderski,

Patryk Palus, Paweł Pęczek, Bartosz Feluś

Krzeszowice, 03.03.2020 r.


MISTRZOSTWA GMINY W PIŁCE SIATKOWEJ

- IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ -

DRUŻYNA DZIEWCZĄT -  IV miejsce

Skład drużyny: Aleksandra Hrabia, Gabriela Bałuszek, Karolina Knapik, Julia Bronikowska, Klaudia Bąk,

Nikola Gąsior, Weronika Bartnik, Wiktoria Bożek, Paulina Klita

Krzeszowice, 14.02.2020 r.

DRUŻYNA CHŁOPCÓW - III miejsce

Skład drużyny: Konrad Skalny, Jakub Zając, Mikołaj Miziołek, Oskar Bałuszek, Jakub Kurdziel, Miłosz Chuderski, Patryk Palus

Krzeszowice, 21.01.2020 r.


MISTRZOSTWA GMINY W PIŁCE SIATKOWEJ

- IGRZYSKA DZIECI -

DRUŻYNA DZIEWCZĄT -  V miejsce

Skład drużyny: Natalia Jastrzębska, Anna Lipka, Zuzanna Setkowicz, Martyna Ryszka, Daria Dzidek, Amelia Kozioł,

Agnieszka Łatak, Mariola Mrożek, Malwina Miziołek, Helena Łytek, Gabriela Gąsior

Krzeszowice, 17.12.2019 r.

DRUŻYNA CHŁOPCÓW - V miejsce

Obraz może zawierać: 9 osób, uśmiechnięci ludzie, boisko do koszykówki

Skład drużyny: Tomasz Bień, Jakub Tokarski, Michał Kłeczek, Miłodz Dzidek, Kacper Pęczek

Szymon Lis, Damian Suślik, Patryk Kopeć, Mikołaj Sadowski

Krzeszowice, 16.01.2020 r.


MISTRZOSTWA GMINY W KOSZYKÓWCE

- IGRZYSKA DZIECI -

DRUŻYNA DZIEWCZĄT -  V miejsce

Skład drużyny: Natalia Jastrzębska, Anna Lipka, Zuzanna Setkowicz, Martyna Ryszka, Daria Dzidek, Amelia Kozioł,

Agnieszka Łatak, Mariola Mrożek, Malwina Miziołek, Helena Łytek, Gabriela Gąsior

Krzeszowice, 17.12.2019 r.

DRUŻYNA CHŁOPCÓW - I miejsce

Obraz może zawierać: 10 osób, uśmiechnięci ludzie, ludzie stoją, buty i dziecko

Skład drużyny: Szymon Lis, Tomasz Bień, Jakub Tokarski, Kacper Pęczek, Miłosz Dzidek,

Mikołaj Sadowski, Patryk Ołdak, Michał Kłeczek, Patryk Kopeć, Damian Suślik

Krzeszowice, 14.01.2020 r.


MISTRZOSTWA GMINY W KOSZYKÓWCE

- IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ -

DRUŻYNA DZIEWCZĄT - II miejsce

Skład drużyny: Klaudia Bąk, Weronika Bartnik, Wiktoria Bożek, Nikola Gąsior, Gabriela Bałuszek, Julia Bronikowska, Amelia Tyrała,

Kamila Zdebik, Natalia Morys, Paulina Klita

 

Tenczynek, 5.12.2019 r.

DRUŻYNA CHŁOPCÓW - IV miejsce

 

Skład drużyny: Jakub Kurdziel, Oskar Bałuszek, Jakub Zając, Paweł Pęczek, Bartosz Feluś, Miłosz Chuderski,

Mikołaj Miziołek, Konrad Skalny.

Tenczynek, 10.12.2019 r.


PÓŁFINAŁ WOJEWÓDZTWA W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ

- IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ -

DRUŻYNA DZIEWCZĄT - III miejsce

 

Skład drużyny: Karolina Knapik, Amelia Tyrała, Kamila Zdebik, Nikola Gąsior, Julia Bronikowska, Julia Bulek,

Weronika Bartnik, Natalia Morys, Paulina Klita, Gabriela Bałuszek, Aleksandra Hrabia.

Krzeszowice, 06.11.2019 r.


MISTRZOSTWA POWIATU W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ

- IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ -

DRUŻYNA DZIEWCZĄT - I miejsce

 

Skład drużyny: Karolina Knapik, Amelia Tyrała, Kamila Zdebik, Nikola Gąsior, Julia Bronikowska, Julia Bulek,

Weronika Bartnik, Natalia Morys, Paulina Klita, Gabriela Bałuszek, Aleksandra Hrabia, Alicja Paździor.

Krzeszowice, 29.10.2019 r.


MISTRZOSTWA GMINY W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ

- IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ -

DRUŻYNA DZIEWCZĄT - I miejsce

 

Skład drużyny: Karolina Knapik, Amelia Tyrała, Kamila Zdebik, Nikola Gąsior, Julia Bronikowska, Julia Bulek,

Weronika Bartnik, Natalia Morys, Paulina Klita, Gabriela Bałuszek, Aleksandra Hrabia, Alicja Paździor.

Krzeszowice, 09.10.2019 r.

 

DRUŻYNA CHŁOPCÓW - II miejsce

 

Skład drużyny: Mikołaj Miziołek, Konrad Skalny, Miłosz Chuderski, Jakub Zając, Oskar Bałuszek, Patryk Palus, Paweł Pęczek

Krzeszowice, 04.10.2019 r.


TURNIEJ TRZECH GIER - KOSZYKÓWKA

DRUŻYNA DZIEWCZĄT - II miejsce

Skład drużyny: Nikola Gąsior, Julia Bulek, Karolina Knapik, Julia Bronikowska, Klaudia Bąk, Wiktoria Bożek,

Gabriela Bałuszek, Paulina Bazarnik, Alicja Paździor

Tenczynek, 04.10.2019 r.


MISTRZOSTWA GMINY W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ

- IGRZYSKA DZIECI -

DRUŻYNA DZIEWCZĄT - II miejsce