W konkursie wygrały klasy 2b i 3 ze szkoły podstawowej, milczące przez 2,5 godziny
Gratulujemy!!!
Rada Uczniowska zaprasza wszystkich uczniów, nauczycieli i pracowników szkoły do udziału w akcji „Dużo mówi, ten kto milczy” 7 kwietnia 2016 (czwartek) od godz.8.55-9.50. W tym czasie prosimy wszystkich o bezwzględne milczenie. Całą komunikację, prowadzenie lekcji itp. prosimy realizować za pomocą alternatywnych form porozumiewania się. Namawiamy wszystkich do przygotowania się na okoliczność akcji (np. kartki papieru – być może z gotowymi napisami lub coś w tym rodzaju, zależy nam na inwencji twórczej wszystkich zainteresowanych). Niezależnie od godziny milczenia dla wszystkich – ogłaszamy konkurs dla klas o to, która klasa utrzyma najdłużej bezwzględne milczenie (w takiej akcji w 2008 roku było to 3 godziny 15 minut). Zwycięzca wskazuje nagrodę z dyrektorskiej puli nagród.
Zapraszamy!!!


