W niedzielę 14 stycznia 2018 roku odbył się 26. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Do akcji jako wolontariusze z naszej szkoły włączyli się: Oliwia Piekło, Ania Bajor, Martyna Czernecka, Weronika Rodzik, Justyna Łącka, Natalia Kurdziel Krystian Nowak, Karol Wyrwik, Beata Ryś, Monika Szuba. Opiekunem grupy była p.Barbara Kamińska.
Zebrana kwota to 5947,73 zł
Dziękujemy za udział w WOŚP wolontariuszom oraz ich rodzicom.

