W piątek 11 maja wolontariusze z naszej szkoły kwestowali na rzecz Hospicjum św. Łazarza w Żonkilowym Tramwaju w Krakowie. Na trasie między Bronowicami a Łagiewnikami zbierali datki, które podróżni mogli wrzucić do puszek zamiast kasowania biletów. Wrócili zmęczeni upałem, ale zadowoleni.
W poniedziałek 21 maja w Teatrze Ludowym w Krakowie dokonano podsumowania tegorocznych, już XV Pól Nadziei. Podziękowano wszystkim, którzy są zaangażowani w to dzieło. Nagrodzono tych, którzy odnieśli sukces w różnego rodzaju konkursach (gratulujemy Wyróżnienia przyznanego Pawłowi Chuderskiemu z V klasy), wszystkim wolontariuszom ze szkół, bez których nie byłoby możliwe rozpropagowanie Pól, złożono ogromne podziękowania.
Już czekamy, by jesienią, poprzez zasadzenie cebulek, była szansa na kolejne piękne Pola Nadziei.
Wolontariusze-gimnazjaliści oraz panie Maria Bień i Magdalena Łytek

