We środę 31.03.2010r. w naszej szkole odbyły się dwa koncerty
Łódzkiego Duetu Akordeonowego,
w składzie Zbigniew Sobieraj i Kazimierz Barasiński.
Akordeoniści zagrali przeboje muzyki klasycznej,
m.in. utwory Bacha, Mozarta, Rossiniego, Moniuszki,
a także muzyki rozrywkowej.
W zabawny i przystępny dla młodego odbiorcy sposób
zaprezentowali zagadki muzyczne,
przedstawili budowę i sposób gry na instrumencie.
Dobór repertuaru i duża dawka humoru sprawiły,
że uczniowie bardzo żywiołowo reagowali na muzykę,
a koncert nie tylko bawił, ale był też wspaniałą lekcją muzyki.
Zdjęcia do obejrzenia w albumie fotograficznym.
