• DZIEŃ OTWARTY

• Zapraszamy rodziców na Dzień Otwarty 5 czerwca o godz.18.00 - propozycje ocen rocznych z przedmiotów i z zachowania.

• REKRUTACJA DO SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH

• Od 15 maja 2023 roku do 19 czerwca 2023 roku trwa rejestracja wniosków w elektroniczym systemie rekrutacji do szkół ponadpodstawowych.

Informujemy, że na platformie e-omikron  zamieszczone zostały wszystkie materiały dotyczące terminów rekrutacji, sposobu pracy z systemem, oferta edukacyjna szkół. Rekrutacja poprzez e-omikron dotyczy szkół w Krakowie i powiecie krakowskim.

Natomiast szkoły ponadpodstawowe z powiatu chrzanowskiego prowadzą rekrutację poprzez system vulcan.

Systemy działają niezależnie od siebie.

• DLA WSZYSTKICH MAM!

• 🌸Dzień Matki 🌸

Wszystkim wspaniałym Mamom składamy wyrazy uznania i wdzięczności za codzienną troskę i cierpliwość.
            Życzymy zdrowia, miłości i spełnienia marzeń.

Wszystkiego najlepszego!

🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸

• EGZAMINY KLASY 8; DNI WOLNE SZKOŁY

• W dniach 23-25 maja (wtorek, środa, czwartek) klasy ósme piszą egzaminy - są to dni wolne od zajęć edukacyjnych dla uczniów klas 1-7 (zgodnie z kalendarzem roku szkolnego), nauczyciele pracują w komisjach egzaminacyjnych w szkołach na terenie Gminy Krzeszowice.

Piątek 26 maja to dzień wolny od zajęć z kalendarza roku szkolnego dla uczniów klas 1-8.

Zainteresowanych opieką świetlicową rodziców prosimy o zgłaszanie dzieci w sekretariacie do piątku 19 maja do godz. 13.00

• Z ogromną dumą informujemy, że 16 MAJA 2023r. nasze uczennice wzięły udział w Gminnym Konkursie Recytatorskim dla klas 1-3 "Co mi w duszy gra" organizowanym przez Szkołę Podstawową im.Jana Łachuta w Ostrężnicy. Dziewczynki zaprezentowały się wyjątkowo:

Otylka Wiech pięknie reprezentowała klasy 1, Hania Kowalska zajęła I miejsce w kategorii klas 2, a Zosia Sołtysik z wierszem "Miss Stonoga" była bezkonkurencyjna w kategorii klas 3 - zajęła I miejsce.

Serdecznie gratulujemy uczennicom i wychowawczyniom, które przygotowały dziewczynki:)

• SZKOLNY KONKURS "COŚ PIĘKNEGO"

• Na szkolny konkurs "Coś pięknego" uczniowie z klas 1-3 wykonali ponad 40 prac plastycznych .

Wyróżnienie w konkursie (dyplom i nagrodę) otrzymali:

Wiktor Ziaja z klasy 3

Maja Tataruch z klasy 3

Antoni Gaudyn z klasy 3

Milena Filipek z klasy 2

Alan Fic z klasy 2

Jakbub Kowalski z klasy 1a

Nadia Grubecka  z klasy 1b

Natalia Martyna z klasy 1b

Gratulujemy zwycięzcom.
            Konkurs zorganizowała pani od plastyki, a Rada Rodziców ufundowała upominki. Dziękujemy.

• Miło nam poinformować, że uczeń Franciszek Czechowski z klasy 4a został laureatem tegorocznej edycji konkursu "Kangur Matematyczny", a Jakub Lis z klasy 4b otrzymał wyróżnienie. Międzynarodowy konkurs "Kangur Matematyczny" jest w obecnej chwili najbardziej masową imprezą matematyczną na świecie, biorą w nim udział uczniowie z 65 krajów. Konkurs jest rozgrywany w pięciu kategoriach wiekowych.

Gratulujemy sukcesu chłopakom i pani Barbarze Kamińskiej.

• SPRZĄTANIE ZALASU - sobota 6 maja!

• Zachęcamy do włączenia się do akcji sprzątania Zalasu!

Rozpoczęcie w punktach w sobotę 6 maja o godz.9.00.

A po południu ok. godziny 16.00 zapraszamy pod szkołę na podsumowanie akcji i piknik:)

Szczegóły w postach na FB szkoły i Stowarzyszenia Amonit