W ostatnim dniu w szkole przed świętami (19 grudnia) śpiewamy kolędy.
W repertuarze:
SZKOŁA PODSTAWOWA:
1a „Bracia patrzcie jeno…”
1b „Triumfy syna jedynego…”
2 „Gdy śliczna Panna…”
3 „W żłobie leży…”
4 „Bóg się rodzi…”
5a „Pójdźmy wszyscy do stajenki…”
5b „Wśród nocnej ciszy…”
6 „Przybieżeli do Betlejem…”
GIMNAZJUM:
IA „Mędrcy świata…”
IB „Hej w dzień narodzenia…”
IIA „Dzisiaj w Betlejem…”
IIB „Cicha noc…”
IIIA „Do szopy hej pasterze…”
IIIB „A wczora z wieczora…”
NAUCZYCIELE i PRACOWNICY SZKOŁY: „Lulajże Jezuniu…”
WSZYSCY: „Gdy się Chrystus rodzi…”

