W sobotę 24 maja reprezentacja naszej szkoły wzięła udział w grze miejskiej „Życie Jana Pawła II – drogą do świętości”. Gra toczyła się na terenie miasta Wadowice. Zadania polegały na: rozwiązaniu krzyżówki dotyczącej życiorysu papieża, ułożenia „rozsypanki” – wylosowanego zdania Ojca Świętego na temat rodziny, odgadnięcia tytułów ulubionych pieśni Jana Pawła II po wysłuchaniu samej melodii, zaśpiewaniu poprawnie zwrotek tych pieśni, odgadnięciu nazw świątyń różnych wyznań i dopasowaniu ich odpowiedniej religii, odgadnięciu z podanych 20 dzieł Jana Pawła II tych, które były sztukami teatralnymi, ułożeniu z puzzli herbu papieża i objaśnieniu jego symboliki, w ciągu 4 minut nauczenia się na pamięć bezbłędnie krótkiego tekstu przemówienia papieża. Walka o punkty połączona była z dobrą zabawą. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie z klasy I gimnazjum: Joanna Tokarska, Jan Hrycaniuk, Marcin Szuba. Wyjazd zorganizowała p. Maria Bień.
Składamy serdeczne podziękowania dziadkowi Janka - panu Adamowi Hrycaniukowi z Sanki, który poświęcił swój sobotni czas i dowiózł zawodników do Wadowic.

