• REKRUTACJA DO SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH

• W piątek 8 lipca o godz.9.00 w sekretariacie będzie można odebrać zaświadczenia i kopie wyników egzamiinów ósmoklasisty.

Wyniki egzaminów uczniowie mogą sprawdzić 1 lipca na platformie wyniki.edu za pomocą loginu i hasła otrzymanego w szkole.

Informujemy, że na platformie e-omikron  zamieszczone zostały wszystkie materiały dotyczące terminów rekrutacji, sposobu pracy z systemem, oferta edukacyjna szkół. Rekrutacja poprzez e-omikron dotyczy szkół w Krakowie i powiecie krakowskim.

Natomiast szkoły ponadpodstawowe z powiatu chrzanowskiego prowadzą rekrutację poprzez system vulcan.

Systemy działają niezależnie od siebie.

Od 16 maja 2022 roku do 20 czerwca 2022 roku trwa rejestracja wniosków w elektroniczym systemie rekrutacji do szkół ponadpodstawowych.

• Boisko do koszykówki

• Informujemy, że w związku z dewastacją kosza boisko do koszykówki jest zamknięte do odwołania.

Apelujemy o stosowne zachowanie na boiskach po południu, stosowanie się do zasad regulaminu.

• 1 czerwca - Dzień Dziecka

• W ramach obchodów Dnia Dziecka w naszej szkole we środę ubieramy się na KOLOROWO (bez czarnego koloru). Liczymy na twórcze i ciekawe kreacje oraz fantazyjne fryzury.

Siódmoklasiści przeprowadzą lekcje w klasach młodszych (od 1-6). Na boisku szkolnym odbędą się gry i zabawy przygotowane przez klasy 8.
            Prosimy o przyniesienie materiałów plastycznych (kartki kolorowe, kredki, nożyczki, klej).
            Harmonogram działań siódmoklasistów będzie w zakładce Podział godzin.

• DZIEŃ OTWARTY 27 maja

• Zapraszamy w piątek 27 maja br. do szkoły na dzień otwarty w godzinach 18.00 -20.30

Tradycyjnie udostępniamy dla tych, którzy u nas dawno nie byli, pomieszczenia szkolne od piwnicy po dach.

Będzie możliwość naocznie sprawdzić postępy w budowie naszego przedszkola.

Zapraszamy do biblioteki szkolnej wszystkich zatroskanych i zainteresowanych stanem księgozbioru. Będzie okazja by sprawdzić nowości wydawnicze zakupione w ostatnim czasie, czytelnię i wszystkie prace wykonane w ostatnim czasie w pomieszczeniach biblioteki.

Można tradycyjnie zajrzeć do kuchni, jak zawsze nie zabraknie przekąski i czegoś do picia.

Niezależnie od leniwego przemieszczania się z sali do sali planujemy:

• godz. 1800 – budynek przedszkola – zapraszamy rodziców z dziećmi, które od września rozpoczynają swoją przygodę z przedszkolem (sala nr 1)
            • godz. 1800 – budynek przedszkola – zapraszamy rodziców grupy najmłodszej na spotkanie z panią D. Podgórską - Jopek  (sala nr 2)
            • godz. 1815, sala nr 4 parter – zapraszamy uczniów przyszłorocznych klas pierwszych
            • godz. 1900 – sala gimnastyczna – zapraszamy na MINIKONCERT DLA MAMY
            • godz. 2000 – jadalnia – zapraszamy rodziców uczniów klas 7,8 wyjeżdżających na zielona szkołę na spotkanie organizacyjne; klasy 8 informacje o komersie

ZAPRASZAMY!

• Dla Mamy :)

• Wyjątkowy dzień dziś mamy,

bo to dzień każdej Mamy:)

Zdrowia, szczęścia, pomyślności

wszystkim Mamusiom

życzy Dyrekcja pełna szacunku i uznania

• EGZAMINY KLAS 8

• W dniach 24-26 maja (wtorek, środa, czwartek) klasy ósme piszą egzaminy - są to dni wolne od zajęć edukacyjnych dla uczniów klas 1-7 (zgodnie z kalendarzem roku szkolnego).

• W poniedziałek 9 maja br. drużyna piłkarska chłopców z klas 8 wywalczyła III miejsce w zawodach powiatowych które odbyły się na stadionie Pasternika Ochojno w Podstolicach. Walczyli dzielnie, czują niedosyt, że to nie miejsce I albo II, ale jesteśmy z nich dumni! Brawo chłopcy!

• Szkolenie z obsługi defibrylatora zewnętrznego AED

• Zapraszamy wszystkich chętnych rodziców i uczniów na szkolenie z obsługi defibrylatora zewnętrznego AED, które odbędzie się w sobotę 7 maja o godz.17.00 w budynku szkoły.

Mieszkańcy Zalasu mogą w przypadkach zagrożenia życia korzystać z nowego, drugiego w sołectwie automatycznego defibrylatora zewnętrznego AED. Urządzenie zamontowane na budynku szkoły to dar, który w odpowiedzi na wniosek Stowarzyszenia Amonit w imieniu mieszkańców Zalasu, przekazali: Pan Witold Kozłowski, Marszałek Województwa Małopolskiego oraz Pan Łukasz Smółka, Wicemarszałek Województwa Małopolskiego - Dziękujemy!