• Miło nam poinformować, że Julia Piekło z klasy 8 zakwalifikowała się do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Jezyka Angielskiego. Gratulujemy i trzymamy kciuki za kolejny etap!

• Mistrzostwa Gminy w Halowej Piłce Nożnej - Igrzyska Młodzieży Szkolnej  II miejsce - zespół dziewcząt starszych.

We środę 19 października 2022r.  reprezentacja dziewcząt z naszej szkoły brała udział w Mistrzostwach Gminy w Halowej Piłce Nożnej. Wielkie brawa dla wszystkich zawodniczek za zaangażowanie i bardzo dobrą grę oraz podziękowania za godne reprezentowanie szkoły w zawodach. Po trzech zwycięstwach i tylko jednej porażce nasza reprezentacja zajęła II miejsce w końcowej klasyfikacji. Gratulujemy!!!

• ŚLUBOWANIE PIERWSZOKLASISTÓW

• W piątek 14 października pierwszoklasiści złożyli uroczyste ślubowanie w obecności dyrekcji, nauczycieli, koleżanek i kolegów. Zostali pasowani na uczniów szkoły podstawowej oraz otrzymali szkolne legitymacje i upominki. Pokazali, że umieją pięknie śpiewać i ładnie tańczyć, a każde z nich to perełka jedyna w swoim rodzaju.

• 14 października - Święto Edukacji

• Z okazji Dnia Edukacji Narodowej całej społeczności szkolnej życzę przede wszystkim zdrowia oraz tego, by czasu starczyło na wszystko, aby wkład pracy przekładał się na sukces, a to co dobre zmieniło się na jeszcze lepsze.

Dyrektor Szkoły

14 października 2022r. - tradycyjne Święto Edukacji - harmonogram przedstawia się następująco:

• Zapraszamy klasy pierwsze z rodzicami, klasę drugą z wychowawcą i grupę zerówki z wychowawcą, samorząd uczniowski, delegacje z klas 3-8 oraz poczet sztandarowy, nauczycieli i pracowników szkoły na salę gimnastyczną na godz. 11.00 (tradycyjna uroczystość ślubowania)

• Pozostałych uczniów zapraszamy do świętowania w domu (jest to dla nich dzień wolny od zajęć edukacyjnych)

• Przedszkole pracuje zgodnie z planem.

• Świetlica pełni dyżur (prosimy rodziców o informację o zapotrzebowaniu na opiekę w tym dniu) do środy 12.10 do godz. 15.00

• PROGRAM DLA SZKÓŁ

• Program dla szkół zastąpił realizowane programy Owoce i warzywa w szkole oraz Mleko w szkole. Jego głównym celem jest kształtowanie zdrowych nawyków żywieniowych dzieci, poprzez zwiększenie spożycia owoców, warzyw oraz mleka i produktów mlecznych w codziennej diecie oraz propagowanie zdrowego odżywiania.

Dzieciom uczestniczącym w „Programie dla szkół” (uczniowie klas I-V szkół podstawowych) w trakcie wybranych tygodni roku szkolnego udostępnia się bezpłatnie co najmniej 3 razy w tygodniu: świeże owoce i warzywa (przygotowane do bezpośredniego spożycia) oraz mleko i produkty mleczne. Dystrybucją zajmuje się szkolna stołówka.

• We czwartek 6 października 2022r reprezentacja naszej szkoły zdobyła III miejsce w Mistrzostwach Gminy Krzeszowice w halowej piłce nożnej dziewcząt.

Dziękujemy dziewczętom za sportową walkę! Gratulujemy sukcesu drużynie i p.A.Nowak.

• Mistrzostwa Gminy Krzeszowice w Halowej Piłce Nożnej - Igrzyska Dzieci

miejsce II  - zespół chłopców młodszych

We wtorek 5 października 2022r. nasi sportowcy wzięli udział w Mistrzostwach Gminy w Halowej Piłce Nożnej. Zespół chłopców młodszych na tle rówieśników z innych szkół zaprezentował się znakomicie. W końcowej klasyfikacji zajęliśmy drugie miejsce. Wielkie brawa i podziękowania dla wszystkich zawodników za bardzo dobrą postawę i godne reprezentowanie naszej szkoły w dzisiejszym turnieju oraz dla trenera p.S.Solaka za przygotowanie drużyny.